Łukasz Zdebelak psycholog, certyfikowany psychoterapeuta

Godziny przyjęć

Poniedziałek

Wtorek

Środa 15:00 – 21:00

Czwartek 8:00 – 16:00

Piątek

Sobota

Niedziela

Jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym certyfikat nr 865. Jako psycholog pracuje od 2015 roku. W mojej pracy ważna jest dla mnie atmosfera zaufania i szczerości, ponieważ jest to optymalne środowisko do zmiany wewnętrznej rzeczywistości pacjenta, co wiąże się z poprawą komfortu życia, czyli nadrzędnym celem w terapii. W pracy terapeutycznej wykorzystuje terapię poznawczo-behawioralną i jej udoskonalenia – terapię dialektyczno-behawioralną.

Dowiedz się więcej o mojej pracy na podstawie filmiku, który nagrałem. Prowadzę również kanał na youtube: ,,Łukasz Zdebelak psycholog, psychoterapeuta”, gdzie możesz dowiedzieć się czegoś więcej o terapii poznawczo-behawioralnej i nie tylko.

W wolnych chwilach amatorsko montuje filmy, spaceruję z psem, uczę się hiszpańskiego, spędzam czas z ludźmi, którzy są mi bliscy.

W Centrum Harmonii prowadzę:

Łukasz Zdebelak Zakres pomocy

Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych cierpiących na: depresję, zaburzenia lękowe (napady paniki, fobia społeczna, hipochondria, uogólnione zaburzenie lękowe, zaburzenia obsesyjno- kompulsyjne), zaburzenia osobowości i zaburzenia snu. Pomagam również osobom, które doświadczają trudności w relacjach lub nie radzą sobie z własnymi emocjami.

Pracuję również w języku angielskim.

Łukasz Zdebelak Doświadczenie

Jestem doświadczonym terapeutą poznawczo-behawioralnym. Pomagałem dotychczas osobom zmagającymi się z różnorodnymi zaburzeniami psychicznymi: depresją, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami lękowymi (napady paniki, fobia społeczna, hipochondria, uogólnione zaburzenie lękowe, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne), doświadczającym problemów w relacjach oraz mającym trudności w regulacji uczuć.

Swoje doświadczenie zdobywałem w ponad 3 letniej pracy w Wojewódzkim Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Ciborzu, gdzie zajmowałem się psychoterapią, przeprowadzaniem testów psychologicznych w celu zrozumienia psychopatologii pacjenta. Pracowałem w Poradni Zdrowia Psychicznego w Zielonej Górze, gdzie również prowadziłem psychoterapię i przeprowadzałem testy psychologiczne. Od 2016 roku współpracuje również z Ośrodkiem Psychoterapii i Rozwoju w Zielonej Górze, gdzie moja praca skupia się wyłącznie na psychoterapii.

Odbywałem również liczne staże w: Poradni psychologiczno pedagogicznej w Szprotawie, w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Międzyrzeczu, w Poznańskim Ośrodku Zdrowia Psychicznego, w pracowni psychologicznej Reflex w Zielonej Górze.

Pracuje również jako psycholog transportu z kierowcami zawodowymi. Przez trzy lata prowadziłem również pracownie w której, przeprowadzałem testy dla kierowców zawodowych i medycyny pracy.

Łukasz Zdebelak Wykształcenie

Psychologię ukończyłem na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w 2014 roku. Następnie skończyłem psychologię transportu. Kolejnym krokiem w mojej edukacji była Szkoła Psychoterapii Poznawczo- behawioralnej SWPS w Poznaniu. Tam zdobyłem certyfikat psychoterapeuty poznawczo- behawioralnego.

Odbyłem dodatkowe szkolenia: ,,Testy w diagnozie neuropsychologicznej”, ,,Wprowadzenie do Dialogu Motywacyjnego”, ,,Fobia społeczna w paradygmacie poznawczo-behawioralnym” oraz uczestniczyłem w projekcie dotyczącym zdrowia psychicznego.

Poznaj innych specjalistów

Stanowimy zespół doświadczonych specjalistów w dziedzinie zdrowia psychicznego.