Patrycja Szott psycholog, interwent kryzysowy

Godziny przyjęć online

Poniedziałek 10:00 – 19:00

Wtorek

Środa

Czwartek 10:00 – 19:00

Piątek

Sobota

Niedziela

Jestem psychologiem, specjalistą diagnozy psychologicznej i seksuologiem w trakcie szkolenia. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Psychologia oraz studia podyplomowe na kierunku Praktyczna Diagnoza Psychologiczna na Uniwersytecie SWPS. Obecnie jestem w trakcie kształcenia z seksuologii klinicznej.

W mojej pracy ważne jest dla mnie nawiązanie zdrowej relacji z pacjentem, zrozumienie pacjenta oraz okazanie szacunku i zaufania w celu podniesienia jakości życia oraz pracy nad trudnościami życia codziennego. Kluczowe jest również dla mnie postępowanie zgodnie z etyką zawodową psychologa. Wolny czas poświęcam na własny rozwój psychologiczny, naukę języków obcych oraz czas spędzony z bliskimi osobami.

Patrycja Szott Zakres pomocy

Prowadzę konsultacje oraz diagnostykę psychologiczną. Pracuję z młodzieżą od 16 r.ż i osobami dorosłymi. Zajmuję się osobami, które są w kryzysie psychologicznym (rozstanie, przemoc, żałoba), osobami z niską samooceną, zmagającymi się z trudnościami emocjonalnymi (stres, obniżony nastrój, zaburzenia lękowe, ataki paniki ) a także zaburzeniami nastroju (depresja). Udzielam psychoedukacji oraz wsparcia osobom zmagającymi się z problemami sfery seksuologicznej (przedwczesny wytrysk, ból podczas stosunku, brak orgazmu, obniżone libido).

Patrycja Szott Doświadczenie

Doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas praktyki i stażu w Poradni Psychologicznej, gdzie miałam kontakt z pacjentami o różnorodnych problemach (zaburzenia lękowe, zaburzenia osobowości, zaburzenia nastroju, choroby psychiczne). Następnie doświadczenie zdobywałam jako interwent kryzysowy pomagając ludziom w nagłych, trudnych sytuacjach. Wiedzę i doświadczenie zdobywałam także w jednostkach mundurowych takich jak wojsko i zakład karny, gdzie udzielałam wsparcia w sytuacjach kryzysowych (PTSD, myśli samobójcze, lęk). W ramach poszerzenia wiedzy odbyłam szkolenie z terapii poznawczo-behawioralnej uzależnień oraz pracy psychoterapeutycznej z pacjentami z osobowością borderline. W ramach aktualnych studiów z seksuologii klinicznej odbyłam staż w Poradni Seksuologicznej w Warszawie pod okiem doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów.

Patrycja Szott Wykształcenie

Ukończyłam pięcioletnie studia magisterskie z Psychologii ( specjalność kliniczna ) na Uniwersytecie SWPS. Jestem absolwentką studiów podyplomowych z Diagnozy psychologicznej w praktyce klinicznej. Obecnie jestem w trakcie kształcenia studiów podyplomowych z seksuologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. W niedalekiej przyszłości planuję podjąć edukację w szkole psychoterapii. Zawód psychologa jest zawodem, w którym nieustannie należy się rozwijać dlatego poszerzam swoje kompetencje zawodowe poprzez udział w szkoleniach oraz regularnej superwizji.