Barbara Zakrzewska psycholog, psychoterapeuta

Godziny przyjęć

Poniedziałek

Wtorek 8:00 – 16:00

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Jestem psychologiem oraz terapeutą w trakcie certyfikacji w nurcie poznawczo-behawioralnym. Nurt ten zapewnia plan terapii oraz metody o potwierdzonej skuteczności leczenia. W swojej pracy przykładam dużą wagę do panującej w gabinecie atmosfery. Koncentruję się przede wszystkim na budowaniu wzajemnej relacji opartej na szacunku, zrozumieniu i zaufaniu. Wszystko po to aby zapewnić odpowiedni komfort wzajemnej współpracy, dający przestrzeń Państwu na otwarcie się, odkrywanie na nowo, uczenie rozpoznawania swoich potrzeb i pracy nad zmianą.

W Centrum Harmonii prowadzę:

Barbara Zakrzewska Zakres pomocy

Pracuję z osobami dorosłymi w kryzysie życiowym oraz doświadczających trudności w relacjach z innymi ludźmi, cierpiących z powodu braku satysfakcji z życia czy niskiego poczucia własnej wartości.

Terapia skierowana jest do osób borykających się z zaburzeniami: lękowymi, nastroju, snu (bezsennością), odżywiania oraz chorobą afektywną dwubiegunową (ChaD) i schizofrenią.

Barbara Zakrzewska Doświadczenie

Mam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu psychoterapii zaburzeń: nastroju (depresji), lękowych, odżywiania, adaptacyjnych, zaburzeń snu (bezsennością) oraz niskiego poczucia własnej wartości, schizofrenii i choroby afektywnej dwubiegunowej.

Swoje pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywałam zaczynając od osób z najmłodszej grupy wiekowej podczas praktyk w Przedszkolu Integracyjnym nr 12 i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 we Wrocławiu. Będąc związana z Centrum Zaburzeń Odżywiania współprowadziłam szkolenia i warsztaty. Dalsze umiejętności rozwijałam w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego na oddziałach dziennym i stacjonarnym, gdzie w ramach stażu, prowadziłam zajęcia z psychoedukacji, terapię grupową oraz przeprowadzałam rozmowy indywidualne.

Barbara Zakrzewska Wykształcenie

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz terapeutą w trakcie certyfikacji w Szkole Poznawczo-Behawioralnej dr Popiel i dr Pragłowskiej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Ukończyłam studia podyplomowe z Mediacji Rodzinnych i Małżeńskich na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu.

W ramach poszerzania kompetencji regularnie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.