Anna Kazulo psycholog, psychoterapeuta

Godziny przyjęć

Poniedziałek 16:00 – 21:00

Wtorek

Środa

Czwartek 16:00 – 21:00

Piątek

Sobota

Niedziela

Jestem psychologiem, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie certyfikacji na Uniwersytecie SWPS. W pracy terapeutycznej staram się stworzyć bezpieczną przestrzeń oraz atmosferę pełną szacunku i zaangażowania. Do każdego podchodzę z empatią oraz życzliwością. Przykładam bardzo dużą wagę do rozwoju zawodowego, podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach oraz konferencjach. Wykorzystuję metody o naukowo udowodnionej skuteczności. Korzystam z podejść III fali CBT: Terapii Schematów, Terapii Dialektyczno- Behawioralnej (DBT) i Terapii Akceptacji i Zaangażowania (ACT).

Czas wolny poświęcam dobrej książce, spacerom z psem oraz spotkaniom z przyjaciółmi.

W Centrum Harmonii prowadzę:

Anna Kazulo Zakres pomocy

Prowadzę terapię indywidualną młodzieży (od 16 roku życia) oraz osób dorosłych. Pracuję z osobami cierpiącymi na zaburzenia nastroju (depresja), odżywiania, lękowe (lęk uogólniony, lęk o zdrowie, napady paniki, fobia społeczna, fobie proste), zespół stresu pourazowego (PTSD), zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne (OCD), zaburzenia snu (bezsenność) oraz zaburzenia osobowości.

Pomagam również osobom doświadczającym kryzysów życiowych, stresu, problemów w relacjach, borykającymi się z niską samooceną

Anna Kazulo Doświadczenie

Doświadczenie kliniczne zdobywam w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz na Oddziale Dziennym Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży w Centrum Neuropsychiatrii „Neuromed” we Wrocławiu. Prowadzę tam psychoterapię indywidualną oraz grupową.

Umiejętności zawodowe rozwijałam pracując w placówce opiekuńczo-wychowawczej oraz podczas licznych wolontariatów i staży (m.in. w Dolnośląskim Centrum Onkologii, Przylądku Nadziei, gdzie zajmowałam się koordynowaniem wolontariatu, na stacjonarnym oddziale psychiatrycznym dla dorosłych). W Poradni Zdrowia Psychicznego Homine prowadziłam grupę socjoterapeutyczną dla dzieci.

Anna Kazulo Wykształcenie

Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Studium Psychologii Sądowej. Obecnie kształcę się w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej na Uniwersytecie SWPS pod kierownictwem dr Pragłowskiej i dr Popiel.

Swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji.

Poznaj innych specjalistów

Stanowimy zespół doświadczonych specjalistów w dziedzinie zdrowia psychicznego.