Agata Groyecka-Bernard psycholog, interwent kryzysowy

Godziny przyjęć

Poniedziałek 15:00 – 21:00

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Jestem psycholożką oraz interwentką kryzysową. Prowadzę konsultacje psychologiczne, wsparcie psychologiczne i psychoedukację. Czerpię z dorobku takich podejść jak terapia poznawczo-behawioralna, mindfulness, teoria poliwagalna czy terapia ACT. W pracy kluczowa jest dla mnie autentyczna, pełna zaufania i życzliwości relacja z klientem lub klientką. Staram się patrzeć na człowieka w sposób całościowy, obdarzając uwagą zarówno to, co obecne na poziomie jego myśli i uczuć, jak i ciała.

Pracuję w oparciu o techniki uważnościowe, wyobrażeniowe i poznawcze, integrując je z technikami pracy z ciałem. Razem z klientem/tką przyglądam się relacjom między jego/jej myślami, emocjami i zachowaniem, nieustannie monitorując także sygnały wysyłane przez jego/jej układ nerwowy. Pomagam klientom w dostrzeżeniu tych sygnałów. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Wolny czas najchętniej spędzam w naturze, uprawiając mój ulubiony sport, czyli wspinaczkę.

W Centrum Harmonii pracuję w gabinecie oraz online i prowadzę:

Agata Groyecka-Bernard Zakres pomocy

Wspieram osoby dorosłe borykające się z kryzysem, niskim poczuciem własnej wartości i słabą wiarą w siebie. Towarzyszę w radzeniu sobie ze stresem, trudnościami życiowymi, problemami w bliższych lub dalszych relacjach społecznych, lękiem uogólnionym czy obniżonym nastrojem. Pracuję m.in. z osobami, które doświadczyły lub doświadczają przemocy, z osobami cierpiącymi na bezsenność, zaburzenia adaptacyjne lub zaburzenia nastroju (depresja). Prowadzę treningi asertywności i relaksacji.

Agata Groyecka-Bernard Doświadczenie

Doświadczenia zdobywam w Fundacji Non Licet, gdzie wspieram osoby doświadczające przemocy oraz rodziców dzieci, które doświadczyły przemocy. Przez 4 lata byłam członkinią Pracowni Konsultacji i Poradnictwa Psychologicznego, w ramach której prowadziłam konsultacje psychologiczne oraz warsztaty. Odbyłam praktyki w Ośrodku Leczenia Nerwic i Zaburzeń Odżywiania Dąbrówka w Gliwicach oraz Staż Psycholog Praktyk w Klinice PsychoMedic. Podczas współpracy z fundacją KinoSzkoła prowadziłam zajęcia psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży. Pracuję także w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie prowadzę badania naukowe i zajęcia dydaktyczne.

Agata Groyecka-Bernard Wykształcenie

Ukończyłam jednolite studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia podyplomowe z interwencji kryzysowej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Obecnie jestem w trakcie kursu “Ciało. Relacje. Zdrowienie. Kurs terapii traumy oparty o neurobiologię interpersonalną” Sabiny Sadeckiej.