Agata Groyecka-Bernard psycholog, interwent kryzysowy

Godziny przyjęć

Poniedziałek 15:00 – 21:00

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

Jestem psycholożką, interwentką kryzysową, doktorem nauk społecznych oraz terapeutką w trakcie certyfikacji w ramach szkolenia w terapii poznawczo-behawioralnej. Czerpię z dorobku takich podejść jak terapia poznawczo-behawioralna, mindfulness, teoria poliwagalna czy terapia ACT. W pracy kluczowa jest dla mnie autentyczna, pełna zaufania i życzliwości relacja z klientem lub klientką. Staram się patrzeć na człowieka w sposób całościowy, obdarzając uwagą zarówno to, co obecne na poziomie jego myśli i uczuć, jak i ciała.

Pracuję w oparciu o techniki uważnościowe, wyobrażeniowe i poznawcze, integrując je z technikami pracy z ciałem. Razem z klientem/tką przyglądam się relacjom między jego/jej myślami, emocjami i zachowaniem, nieustannie monitorując także sygnały wysyłane przez jego/jej układ nerwowy. Pomagam klientom w dostrzeżeniu tych sygnałów. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Wolny czas najchętniej spędzam w naturze, uprawiając mój ulubiony sport, czyli wspinaczkę.

W Centrum Harmonii pracuję w gabinecie oraz online i prowadzę:

Agata Groyecka-Bernard Zakres pomocy

Wspieram osoby dorosłe borykające się z kryzysem psychicznym oraz ze wzmożonym stresem i niskim poczuciem własnej wartości. Pracuję m.in. z osobami, które doświadczyły lub doświadczają przemocy, a także z osobami cierpiącymi na bezsenność, zaburzenia nastroju (depresja, dystymia), zaburzenia lękowe (lęk uogólniony, fobia społeczna, lęk paniczny) i zaburzenia adaptacyjne. Prowadzę treningi relaksacji. Pracuję też z osobami, które chcą rozwijać swój potencjał i żyć bardziej świadomie.

Agata Groyecka-Bernard Doświadczenie

Mam doświadczenie w pomaganiu osobom zmagającym się z różnymi problemami psychicznymi. Przez 4 lata byłam członkinią Pracowni Konsultacji i Poradnictwa Psychologicznego, w ramach której prowadziłam konsultacje psychologiczne oraz warsztaty. Odbyłam praktyki w Ośrodku Leczenia Nerwic i Zaburzeń Odżywiania Dąbrówka w Gliwicach oraz Staż Psycholog Praktyk w Klinice PsychoMedic. Obecnie, w Fundacji Non Licet, wspieram osoby doświadczające przemocy oraz rodziców dzieci, które doświadczyły przemocy. Pracuję także w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie prowadzę badania naukowe i zajęcia dydaktyczne. W ramach współpracy z fundacją KinoSzkoła prowadzę zajęcia psychoedukacyjne dla dzieci i młodzieży.

Agata Groyecka-Bernard Wykształcenie

Jestem doktorem nauk społecznych. Ukończyłam jednolite studia magisterskie i doktoranckie z psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studia podyplomowe z interwencji kryzysowej na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu. Obecnie jestem w trakcie całościowego szkolenia z zakresu terapii poznawczo-behawioranlej w szkole psychoterapii Crescentia. Zrealizowałam także szkolenie “Ciało. Relacje. Zdrowienie. Kurs terapii traumy oparty o neurobiologię interpersonalną” Sabiny Sadeckiej